O nas

Jesteśmy przychodnią rodzinną z zespołem lekarzy rodzinnych i pediatrów i cały czas zapraszamy do współpracy lekarzy innych specjalności. Jako Clinica Vitae specjalizujemy się w alergologii i pneumonologii, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo zaopiekować się szczególnie tymi pacjentami, którzy potrzebują diagnostyki oraz leczenia właśnie w tej dziedzinie. Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku medycyny rodzinnej, często liczy się szybkość reakcji, dlatego staramy się, by czas pracy naszego personelu zapewniał naszym pacjentom dostępność porady.

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku medycyny rodzinnej, często liczy się szybkość reakcji

Dbanie o zdrowie całej rodziny jest dla nas najważniejsze, szybka porada i reagowanie w przypadku poważniejszych kłopotów zdrowotnych, to dla nas priorytety. Obok medycyny rodzinnej, specjalizujemy się w leczeniu alergii i problemów oddechowych doskwierających zarówno dzieciom jak i dorosłym. Współpracujemy ściśle z Clinicą Vitae Alergologia Pneumonologia, skupiającą najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Nasza przychodnia jest doskonale zlokalizowana dla mieszkańców dzielnicy Kowale oraz przylegających do niej osiedli. Na miejscu prowadzimy laboratorium diagnostyczne oraz punkt szczepień. Diagnozujemy i leczymy dzieci oraz dorosłych. Przyjmujemy pacjentów w ramach NFZ oraz prywatnie.

Diagnozujemy i leczymy dzieci oraz dorosłych.

Przyjmujemy pacjentów w ramach NFZ oraz prywatnie.